Dažniausiai užduodami klausimai
Klausimai apie Ilgalaikį permanentinį makiažą (mikropigmentaciją):
Koks yra ilgalaikio permanentinio makiažo ilgaamžiškumas?
Paprastai ilgalaikio makiažo procedūra išsilaiko nuo 1-3 metų. Tai priklauso nuo Jūsų odos tipo, atliktos technikos, pigmentų, ar pilnai užbaigta procedūra su korekcija ar ne ir gyvenimo būdo.
Kas yra korekcija ir po kiek laiko ją reikia atlikti?
Per pirmąją mikropigmentacijos procedūrą stengiamės susipažinti su kliento oda, todėl atliekame kiek švelnesnį variantą, po kurio pigmento kiekis odoje būna vidutinis. Norint išgauti tobulą rezultatą ir ryškumą mums būtina pakartoti procedūrą, kuri yra vadinama korekcija. Ją galime atlikti iki 3 mėn, o geriausia iškart praėjus mėnesiui po pirmos procedūros. Korekcijos metu yra užpildomos vietos ten kur mažiau liko pigmento ir paryškinama spalva.
Ar procedūra yra skausminga?
Procedūros metu yra naudojami anastetikai, kurie sumažina skausmo pojūtį ir procedūra tampa kur kas komfortiškesnė. Bet, reikia žinoti, kad lūpų ir akių zonos yra kur kas jautresnės. Kiekvienas žmogus skirtingai perneša skausmo pojūtį, todėl viskas priklauso nuo individualių žmogaus savybių.
Kokią technika naudojate atliekant antakių/lūpų/akių ilgalaikį permanentinį makiažą?
Viena iš populiariausių technikų šiais laikais yra šešėliavimas. Šią techniką taikau tiek antakių/lūpų/akių procedūrose. Tai technika, kurios metu maži taškeliai vadinami pikseliais sukuria šešėlį ir atrodo labai natūraliai.
Ar procedūra yra saugi?
Visos naudojamos ilgalaikio permanentinio makiažo procedūros priemonės yra vienkartinės. Sterilios, medicininės paskirties adatos yra supakuotos, o po procedūros išmetamos į specialius higienos reikalavimus atitinkančius indus. Taigi, ši procedūra yra tikrai sterili ir saugi.
Kiek laiko trunka ilgalaikio permanentinio makiažo procedūra?
Procedūros trukmė yra 2h. Į šitą laiką įeiną: sutarties dėl procedūros sutikimo užpildymas, eskizo piešimas ir pačios procedūros procesas.
Ar galima atlikti procedūrą nėštumo ar žindymo metu?
Ilgalaikio permanentinio makiažo procedūrą nerekomenduojama atlikti nėščioms ar žindančioms moterims. Po žindymo turi praeiti 3-4 mėnesiai, kad susireguliuotų hormonai ir tuomet jau galima atlikti ilgalaikio makiažo procedūrą.
Koks yra gyjimo procesas atlikus ilgalaikio permanentinio makiažo procedūrą?
Po procedūros per 7-10 dienų bėgyje oda pradeda atsinaujinti sudarydama pleiskanėles ant atliktos zonos ir pradeda luptis. Lūpos nupleiskanoja kur kas greičiau, užtenka vos keletą dienų.
Kokios spalvos intensyvumo tikėtis po sugijimo?
Iškart po ilgalaikio makiažo procedūros tiek antakiai/lūpos/akys būna ryškesnės, bet sugijus spalva pašviesėja 30-40% ir stiprus ryškumas dingsta. Nusilupus pleiskanėlėms ir sugijus, po 7-10 dienų spalva smarkiai nušviesėja, bet praėjus 3-4 sav. spalva pasidaro intensyvesnė.
Kada negalima atlikti šios procedūros?
Nepilnamečiams asmenims be tėvų raštiško sutikimo, turintiems širdies ir kitų organų protezus (reikalingas gydytojo leidimas), esant infekcinėms ligoms, lėtiniams, ūminiams bei alerginiams susirgimams, vartojant antibiotikus, būtina informuoti specialistą, kuris atliks Jums ilgalaikio makiažo procedūrą.
Dažniausiai užduodami klausimai
Klausimai apie makiažus
Kas yra dieninis (express) makiažas ir per kiek laiko jis atliekamas?
Dieninis (Express) makiažas yra atliekamas kur kas greičiau nei proginis (vakarinis) makiažas. Tai gali trukti apie 30-40min. Šio makiažo metu akys padažomos tik tušu ir yra galimybė užklijuoti dirbtines blakstienas. Veido padengimas kur kas lengvesnis, veido kontūravimui naudojami tik sausi produktai.
Kiek laiko trunka proginis (vakarinis) makiažas?
Proginis (vakarinis) makiažas trunka 1,5h.
Ką reiktų pirmiau atlikti? Makiažą ir paskui šukuoseną ar atvirkščiai?
Geriausia būtų, kad pirma atliktumėte šukuoseną, o paskui makiažą.
Ar per makiažą galite užklijuoti dirbtines blakstienas?
Taip, atliekant makiažą dažniausiai yra klijuojamos vienkartinės (dirbtinės) blakstienos.
Kam reikalingas nuotakos bandomasis?
Visų pirma, atliekant bandomajį makiažą meistras susipažįsta su Jūsų oda, stiliumi ir norais, kurie turi daug įtakos darbui ir galutiniam rezultatui. Atlikus bandomąjį makiažą nuotaka galės "pasimatuoti" įvaizdį ir nuspręsti ar jis yra tinkamas, taip pat apsisaugoti nuo nenumatytų atvėjų, kurių mažiausiai norime svarbią dieną.
Dažniausiai užduodami klausimai
Klausimai apie plaukelių šalinimo procedūrą
Koks yra procedūrų kursas, norint pasiekti maksimalų rezultatą?
Pasiekti maksimaliam rezultatui reikia praeiti kursą nuo 6-10 procedūrų. (Priklauso nuo kiekvieno žmogaus organizmo individualumo)
Kas kiek laiko reikia atlikti plaukelių šalinimo procedūrą?
Tarpai tarp procedūrų yra ne mažiau 28 dienos ir ne daugiau 33 dienos. T. y. negalima atlikti nei rūgštinių ar lazerinių procedūrų iškart po plaukelių šalinimo procedūros, turi praeiti 4 savaičių intervalas.
Ar procedūra yra skausminga?
Procedūra nėra skausminga, nes lazeris turi antgalį, kuris atlieka šaldymo funkciją -10 laipsnių šalčio, todėl skausmas yra minimalus ir labai individualus. Neišsigąskite, jeigu dilgčiojimas baugina ir yra lyg per stiprus, tai priklauso nuo jūsų jautrumo ir žinoma terapijos zonų, kurios taip pat skiriasi jautrumu.
Ar plaukeliai išnyksta visam laikui?
Reguliariai lankantis procedūrose ir praėjus reikiamą procedūrų kursą, plaukeliai yra pašalinami visam laikui. Palaikomoji procedūra reikalinga 1-2 kartus į metus.
Ko negalima daryti po plaukelių šalinimo procedūros?
Po plaukelių šalinimo procedūros išvengiant pigmentinių dėmių, negalima eiti į bet kokios rūšies baseinus ar pirtis, soliariumus, draudžiama degintis saulėje, vasaros metu arba turint tiesioginį kontaktą su saulės spinduliais būtinas SPF. Geriausias metas atlikti procedūrų kursą yra ruduo ir žiema, kuomet susiduriame su tiesioginiais saulės spinduliais.
Kaip reikia pasiruošti procedūrai?
Pasiruošimas procedūrai vyksta taip: diena prieš procedūrą vakare nusiskusti plaukus, kad nebūtų išlindusių plaukų.
Dažniausiai užduodami klausimai
Klausimai apie ilgalaikio makiažo šalinimo lazeriu procedūrą
Ar procedūra yra skausminga?
Procedūra yra tikrai skausminga ir nemaloni. Skausmui mažinti galima naudoti šaldantį ledą procedūros metu. Procedūra yra labai greita dažniausiai užtrunka vos 10 minučių.
Kada negalima atlikti šios procedūros?
Jeigu sergate epilepsija; onkologija; cukriniu diabetu; hepatitu; tuberkuliozė ir t.t.
Jei esate nėščia ir maitinate.
Esant žaizdoms gydymojoje vietoje.
Jeigu vartojate antibiotikus.
Jeigu turite širdies stimuliatorių arba aukštą kraujospūdį.
Kiek gali prireikti šalinimo seansų panaikinti ilgalaikį permanentinį antakių makiažą?